Prosinec

Společné prosincové zážitky nám přinesly hodně radosti a pohody. Stále pomáháme pravidelnou četbou knížek a podařilo se nám podpořit charitu Děti v pěstounských rodinách. Užili jsme si projektový den Od Adventu do Vánoc i Den otevřených dveří, kdy jsme vyráběli malé andílky z vlny. Sledovali jsme vánoční pohádky, poslouchali a zpívali koledy, vymýšleli a lepili barevné papírové ozdobičky. Vystoupili jsme na školní besídce a zpříjemnili si čas svátečním posezením s vánočními zvyky. Přejeme všem šťastný nový rok!
                                                                                                                                         Iveta Potůčková

tn_obrazek_16094.jpeg